Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Живіть з музикою в серці......

 

Климюк Богдан Андрійович

БІОГРАФІЯ

Климюк Богдан Андрійович (сценічне ім"я Daklim)- народився 19 березня 1994 року у м.Волочиськ, Хмельницької області,в сім"ї музикантів.

З дитинства був оточений талановитими людьми, які власне і привили тягу до мистецтва. Тато - професійний музикант,грає на фортепіано. Мати володіє красивими вокальними даними.

В школі Богдан був старанним учнем. З самого дитинства був активним учасником художньої самодіяльності міста,району та області. З 8 класу займався у місцевій драматичній школі.Багаторазовий учасник та переможець різноманітних вокальних конкурсів, учасник шоу Україна має талант - 2.

Музика - одне з улюблених занять Богдана, яким він займається і до цього часу.Богдан співає у різних напрямах але переважно у поп - стилі.

Після закінчення школи у 2010 році, поступив у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка на історичний факультет і паралельно навчається у Хмельницькому університеті управління та права на юридичному факультеті. Хоча Богдан навчається на історичному і юридичному факультетах, це йому не заважає займатися найулюбленішою справою свого життя "музикою".

Будучи людиною творчою, Богдан оточує себе подібними на себе людьми.Тому ,час проведений з друзями не проходить даремно.Натхнення Богдан черпає з творчості: Lary Fabian,Michael Jackson, Skorpions, Beatles, С.С.Catch. На данний час Богдан працює над альбомом який в найближчому майбутньому з"явиться у продажі.Але співом цього молодого але дуже талановитого виконавця ви можете насолодитися за цією адресою : http://mp3baza.net/mp3/Klimyuk_Bogdan/Kohannya - Пісня Кохання

http://mp3baza.net/mp3/Klimyuk_Bogdan/Love - Англійська версія пісні

Також Богдан є вконтакті http://vkontakte.ru/id30582625]]]СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»